Evrimi Anlamak kapsamlı ve anlaşılır evrim rehberiniz!

Evrimi Anlamak CD

Git ve: kullan, ara
K
 
(Gösterilmeyen 6 ara değişiklik bulunmaktadır.)
1. satır: 1. satır:
==Evrimi Anlamak CD'si==
==Evrimi Anlamak CD'si==
-
Evrim Çalışkanları olarak, 2010′un Nisan ayında Avrupa Evrimsel Biyoloji Derneği’nin ([http://www.eseb.org/ European Society of Evolutionary Biology – ESEB]) destek fonunu kazanmıştık. Bu fonu kullanarak, Türkiye’deki öğretmenlere yönelik bir bilgi paketi hazırladık. Bu bilgi paketinin içinde Evrimi Anlamak sitesinin tamamını içeren ve çevrimdışı olarak kullanılabilen bir CD ile tanıtım broşürü bulunuyor. Şu ana kadar bu bilgi paketlerinin bir kısmını ilgilenen öğretmenlerimize gönderdik. Fakat daha çok kişiye ulaşmak dileğindeyiz. Bu amaçla bu CD'nin ISO* kopyasını 3 farklı sunucya yükledik. Bunlardan ilki kendi sunucumuz olup hemen indirebilirsiniz. Bu sunucuya ulaşamadığınız durumlarda diğer sunucuya indirebilirsiniz.  
+
Evrim Çalışkanları olarak, 2010′un Nisan ayında Avrupa Evrimsel Biyoloji Derneği’nin ([http://www.eseb.org/ European Society of Evolutionary Biology – ESEB]) destek fonunu kazanmıştık. Bu fonu kullanarak, Türkiye’deki öğretmenlere yönelik bir bilgi paketi hazırladık. Bu bilgi paketinin içinde Evrimi Anlamak sitesinin tamamını içeren ve çevrimdışı olarak kullanılabilen bir CD ile tanıtım broşürü bulunuyor. Şu ana kadar bu bilgi paketlerinin bir kısmını ilgilenen öğretmenlerimize gönderdik. Fakat elimizdeki CD'ler tükenmek üzere olduğundan, daha çok kişiye ulaşmak amacıyla CD'nin ISO* kopyasını internetten indirilebilir hale getirdik.  
-
 
+
Dosyayı [https://github.com/EvrimCaliskanlari/cd buradaki bağlantıdan] indirebilir, kendiniz bir CD'ye kaydedebilirsiniz.  
-
[http://evrimianlamak.tsdesign.info/EAorgCD_v12.2010.iso  Sunucu 1] ([http://www.tsdesign.info TS Design Informatics LTD].'nin desteğiyle)
+
-
 
+
-
[http://bitshare.com/files/sl5z2q4g/Evrimianlamakorg.iso.html  Sunucu 2]
+
-
 
+
-
[http://www.fileserve.com/file/YnNF6Uy  Sunucu 3]
+
*ISO dosyası bir CD'ye ücretsiz bir program olan [http://www.digital-digest.com/software/getdownload.php?sid=470&did=1&code=tC0tSzGE&decode=fb3612ea3331e5aaf383d65468c678d8/ IMGBURN] ile  kolaylıkla yazılabilinir.
*ISO dosyası bir CD'ye ücretsiz bir program olan [http://www.digital-digest.com/software/getdownload.php?sid=470&did=1&code=tC0tSzGE&decode=fb3612ea3331e5aaf383d65468c678d8/ IMGBURN] ile  kolaylıkla yazılabilinir.

23:45, 23 Nisan 2017 itibarı ile sayfanın şu anki hâli.

Evrimi Anlamak CD'si

Evrim Çalışkanları olarak, 2010′un Nisan ayında Avrupa Evrimsel Biyoloji Derneği’nin (European Society of Evolutionary Biology – ESEB) destek fonunu kazanmıştık. Bu fonu kullanarak, Türkiye’deki öğretmenlere yönelik bir bilgi paketi hazırladık. Bu bilgi paketinin içinde Evrimi Anlamak sitesinin tamamını içeren ve çevrimdışı olarak kullanılabilen bir CD ile tanıtım broşürü bulunuyor. Şu ana kadar bu bilgi paketlerinin bir kısmını ilgilenen öğretmenlerimize gönderdik. Fakat elimizdeki CD'ler tükenmek üzere olduğundan, daha çok kişiye ulaşmak amacıyla CD'nin ISO* kopyasını internetten indirilebilir hale getirdik.

Dosyayı buradaki bağlantıdan indirebilir, kendiniz bir CD'ye kaydedebilirsiniz.


  • ISO dosyası bir CD'ye ücretsiz bir program olan IMGBURN ile kolaylıkla yazılabilinir.
yazdırılabilir görünüm